Vyhledávání partnerů v cizině

Vyhledávání partnerů v cizině

Vyhledávání potenciálních obchodních partnerů v cizině:

Pro všechny opakované obchody v cizině je nutné mít zde partnery nebo obchodní zastoupení.
Také je možné si přímo v cizině zřídit svoji pobočku nebo dceřinnou firmu.
Pro menší firmy je nejčastějším řešením nalézt v cizině obchodního partnera nebo partnery. Pomůžeme Vám zajistit databáze potencionálních obchodních partnerů a také navrhnout strukturu distribuční sítě.
Dále pro Vás můžeme zajistit hromadné mailingy kontaktům z databází a předjednat případné schůzky se zájemci a také stanovit strategii obchodního jednání s nimi. S těmito jednáními s cizinci Vám můžeme i přímo pomoci.
Dále je vhodné hledat obchodní partnery na výstavách a veletrzích v zahraničí.

Pomoc při obchodních jednáních s cizinci:
Víte velmi dobře, jak projednat vše potřebné zde doma, ale v cizině v cizím jazyce a v jiném prostředí a s jiným naturelem zákazníka si už tak jistí nejste?
Stovky, možná tisíce námi uskutečněných jednání v cizině, většinou úspěšných, jsou naším hlavním doporučením. A proto si Vám dovolujeme nabídnout pomoc při Vašich jednáních s cizinci.

Zajišťování mezinárodních výstav

Rozhodnout se vystavovat v cizině je velmi důležitý, ale zároveň také velmi nákladný krok. Aby výstava byla úspěšná a přinesla očekávané výsledky, je potřeba celou výstavu pojmout jako komplexní projekt od stanovení si cílů, přes takové detaily, jak se například správně německy řekne „hledáme prodejce“, až po komplexní služby pro nové zahraniční zákazníky. Máme za sebou zajištění mnoha výstav v zahraničí, pravidelně vystavujeme na výstavách v Německu, Itálii, Švédsku, Holandsku, Španělsku, Velké Británii atd..

V případě zájmu o podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat pro domluvení si podrobností.