Reference

Reference

Marine s r.o. – výrobce  hliníkových člunů 
“Spolupráce s pracovníky z Czech Export Agency trvá již mnoho let.  Ing. Tomáš Novotný je nejen majitelem exportní agentury, ale také dlouholetým společníkem v naší firmě Marine s.r.o. Zde poprvé vybudoval distribuční síť zahraničních partnerů celkem v 28 zemích Evropy.  V současné době nadále zajišťuje přímý export našich produktů, hliníkových člunů Marine. Na rozšíření a posílení distributorské sítě nadále spolupracujeme. S prací Czech Export Agency jsme spokojeni.”
Ing. Petr Novotný – jednatel společnosti

Falach lisy- výrobce briketovacích lisů
“Po úspěšném působení na českém trhu jsme se rozhodli vyzkoušet vstoupit také na trhy mezinárodní. Pro pomoc o nalezení distributorů v zahraničí jsme kontaktovali Czech Export Agency. Nejprve jsme si nechali vypracovat vstupní marketingovou analýzu, na jejímž základě jsme se dohodli na další spolupráci. V současné době nám společnost poskytuje veškeré exportní služby a zajistila nám pravidelný vývoz našich briketovacích lisů do mnoha zemí v zahraničí.”
Tomáš Láska – spolumajitel společnosti

Vidia spol. s r.o. – výrobce IVD diagnostik
S Czech Export Agency jsme úspěšně spolupracovali několik let. Po počátečních odborných konzultacích jsme se dohodli na trvalejší spolupráci při přímém zajišťování exportu a sjednávání distributorů našich produktů, in vitro diagnostik sloužících k zjišťování nemocí pacientů. V současné době exportujeme naše produkty do 42 zemí 5 kontinentů. S prací Czech Export Agency jsme spokojeni, výrazně nám pomohli rozšířit okruh našich klientů a distributorů za hranice ČR..
Martina Pospíšilová – jednatel společnosti

Smash team – beachvolleyballový tým
S Czech Export Agency jsme začali spolupracovat během přípravy na letní olympijské hry v Riu de Janeiru probíhající od roku 2014. Tato firma nám pomohla získat nové sponzory, kteří usnadnili naši přípravu a finančně podpořily náš tým při zahraničních soustředěních a turnajích. Získali jsme stálé sponzory pro herní sezónu, což výrazně ulehčilo rozvoj našeho týmu. S agenturou nadále spolupracujeme.
Jan Hadrava

KURY spol. s r.o., výrobce invalidních vozíků:
“Czech Export Agency s.r.o. s naší společnosti spolupracuje na zajištění vývozu našich invalidních vozíků a jejich speciálních verzí pro použití na plážích do zahraničí. Naše spolupráce započala provedením marketingového průzkumu v Itálii, kde se po oslovení vyhledaných kontaktů a následném jednání podařilo podepsat smlouvu s odběratelem, který opakovaně odebírá naše produkty. V současné době jsme ve spolupráci nově získali odběratele také v Řecku, Maďarsku, Slovensku a Slovinsku. Na proniknutí na další trhy nadále spolupracujeme.”
Petr Kupka

No-1 Houseboat – luxusní obytné houseboaty
Czech Export Agency s.r.o. a jejího majitele Ing. Tomáše Novotného známe již mnoho let. Již během vývoje prototypu jsme oslovili Czech Export Agency s žádostí o spolupráci při hledání distributorů v zemích západní Evropy. Výsledkem byly užitečné kontakty a první prodané houseboaty. Spolupráce zcela splnila naše očekávání.  
Ing. Daniel Guryča, No1 HOUSEBOAT

Ploty s.r.o. – výrobce a dodavatel průmyslových plotů
“Czech Export Agency s.r.o. jsme oslovili kvůli zpracování komplexní marketingové studie včetně přípravy výrobních možností a kalkulací výroby na náš nově patentovaný produkt. Byla nám zpracována velmi kvalitní studie nejen po obchodní, ale i po technologické stránce. Vzhledem k naší spokojenosti s kvalitou práce této agentury uvažujeme po dokončení světového patentového řízení také o další spolupráci s Czech Export Agency při prodeji výrobních licencí na tento produkt po celém světě.”
Ludmila Osičková – Ploty s.r.o.

Suroviny Švarc s.r.o. – výkup papíru a kového odpadu
“Czech Export Agency s.r.o. jsme oslovili s potřebou nalezení vhodného partnera-papírny v Německu nebo v Rakousku pro odběr našeho odpadového papíru. Pracovníci Czech Export Agency vyhledali a oslovili všechny velké papírny v blízkosti hranic a následně pro naši firmu zajistili vhodného partnera i pravidelné odběry na tento papír. Jejich služby jsou profesionální a jsme s nimi velmi spokojeni.”
Jiří Švarc – Suroviny Švarc s.r.o.

Abacus Electric s.r.o. – výrobce serverů a outdorové elektroniky
“Czech Export Agency s.r.o. jsme oslovili kvůli zjištění importních podmínek, dovozních cel, nutných certifikací a vůbec všeho potřebného pro případný dovoz našich telefonů do Brazílie. Byla nám zpracována kvalitní studie, kde kromě všech těchto informací byla provedena také analýza trhu a konkurence na něm. Byl to pro nás velmi kvalitní podklad pro rozhodnutí, zda na uvedený trh vstoupit, nebo ne.”
Pavel Dlabal – Abacus Electric, s.r.o.

Loding s. r.o.  – výrobce laminátových forem a plachetnic:
“Czech Export Agency jsem oslovil s problémem dlouhodobě špatně vymahatelné pohledávky u klienta v Holandsku. Výsledkem mojí spolupráce s CZEA byla s dlužníkem úspěšně uzavřená dohoda a kompletní splacení dlužné částky. Se službami agentury jsem byl velmi spokojen.”
Jiří Lejhanec – majitel společnosti

Zaffe s. r.o. – výrobce a distributor spodního prádla:
“S cílem otevření nového trhu pro naše produkty jsme se rozhodli kontaktovat Českou exportní agenturu se žádostí o pomoc při zajištění exportu do Ruska. Následně nám byla vypracována marketingová studie, obsahující mnoho velmi užitečných a podrobných informací o ruském trhu spodního prádla, na jejímž základě jsme se mohli posléze spolehlivě rozhodnout, jakou další cestu zvolíme.”
Petr Bouzek – jednatel

APL – Asociace lodního průmyslu:
“Czech Export Agency s.r.o. pro nás v minulosti zpracovala 4 rozsáhlé mezinárodní studie, věnující se možnosti rekreačního ježdění v zahraničí. Tyto studie byly zpracovány profesionálně, přesně dle našich požadavků a výrazně nám pomohly v našem hlavním cíli, kterým je prosazení uvolnění rekreačního ježdění v České republice.”
Michal Imramovský – předseda APL

PAVEL HOVORKA, autor DVD z podmořského prostředí: 
“Czech Export Agency s.r.o. jsem oslovil v zájmu nalezení vhodného partnera pro distribuci mnou vydaného DVD filmu v Německu. Byla zpracována kvalitní marketingová studie v jejímž rámci bylo nalezeno na 20 kontaktů na možné distributory. Ve spolupráci s Českou exportní agenturou také proběhlo jejich úspěšné oslovení a následná komunikace.”
Pavel Hovorka

LINIA P-T s. r.o., výrobce dámského spodního prádla Menáda:
“Českou exportní agenturu jsme oslovili se zájmem o pomoc při zajištění vývozu našeho spodního prádla značky Menáda do Finska. Kvalitně byla zpracována marketingová analýza finského trhu a současně bylo vyhledáno 20 možných partnerů. Následně pracovníci agentury partnery oslovili a vedli s nimi obchodní jednání. Na zajištění exportu do zahraničí v současné době ve spolupráci neustále pracujeme.”
Eva Kořízková, obchodní ředitelka